NNW dzieci

Rodzice dbają o to, żeby ich pociechy rozwijały swoje pasje i zainteresowania. Dzieci uczęszczają więc na różnego rodzaju zajęcia pozaszkolne. Wpływa to pozytywnie na ich rozwój. Stają się bardziej wszechstronne i ciekawe świata. Uczą się też pokonywania barier i radzenia sobie ze stresem.
Języki obce, śpiew czy zajęcia sportowe jak basen, karate, jazda konno – to tylko niektóre z aktywności, do których rodzice zachęcają swoje pociechy.
Nie można jednak zapominać o bezpieczeństwie – zwłaszcza w przypadku zajęć sportowych, w trakcie których dzieci mogą być narażone na różnego rodzaju kontuzje i urazy. Warto więc wcześniej pomyśleć o zapewnieniu im najlepszej opieki medycznej i zadbać o odpowiednie ubezpieczenie.

Ochrona w domu, w szkole i na zajęciach dodatkowych
Na początku roku szkolnego wychowawcy przedstawiają zwykle rodzicom wybraną przez siebie ofertę ubezpieczenia grupowego. Trzeba mieć jednak świadomość, że takie rozwiązanie może być czasem niewystarczające – zwłaszcza w przypadku zajęć pozaszkolnych. Warto więc pomyśleć o personalizacji ubezpieczenia dla swojego dziecka lub doubezpieczeniu w innym TU. Możliwości jest wiele, bo każdy Ubezpieczyciel ma coś ciekawego w swojej ofercie.
Na przykład ubezpieczenie Warta Twoje NNW w pakiecie dla Ucznia zapewnia szeroką ochronę dziecka w domu, w szkole, ale także na zajęciach dodatkowych i wycieczkach.
W odróżnieniu od niektórych ofert, ubezpieczenie Warta Twoje NNW w pakiecie dla Ucznia oprócz standardowego zakresu NNW (stały uszczerbek na zdrowiu, śmierć ubezpieczonego, naprawa lub nabycie przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych), oferuje bardzo szeroki zakres ochrony, obejmujący m.in: zasiłek dzienny, koszty leczenia NNW w RP, dzienne świadczenie szpitalne, czy pokrycie kosztów nieobecności dziecka na zajęciach dodatkowych.

Zapraszamy do biura. Podzielimy się wiedzą i pomożemy w doborze odpowiedniego ubezpieczenia.